bitbay rejestracja

BitBay – rejestracja na giełdzie kryptowalut

Giełda BitBay

bitbay giełda

BitBay to platformą giełdową, która umożliwia zakup oraz sprzedaż walut cyfrowych. Obecnie jest ona najbardziej popularna i bezpieczna z wszystkich aktualnie giełd kryptowalut, Giełda BitBay jest najbardziej intuicyjna, dlatego bez problemów mogą z niej korzystać osoby bez doświadczenia z walutami cyfrowymi, dla których jest to pierwszy kontakt BITBAY z Bitcoinem lub inną kryptowalutą. Rejestracja na giełdzie jest w 100% Darmowa. Po założeniu konta i wpłaceniu dowolnej sumy, handlujemy kryptowalutami. Kupujesz, sprzedajesz, wymieniasz z innymi użytkownikami po korzystnych kursach.

Rejestracja na Giełdzie BitBay

KROK 1

Aby zarejestrować się na giełdzie przejdź na stronę   BitBay 

Następnie klikamy w adres email gdzie zostaniemy przekierowani do kolejnego formularza.

rejestracja bitbay

KROK 2

W kroku 2 należy podać nasz adres email na który zostanie wysłany link aktywacyjny oraz poświadczyć że zapoznaliśmy się z regulaminem i polityką BitBay.

KROK 3

Wyświetla nam się informacja że koto zostało założone i musimy jedynie potwierdzić nasz adres email. W tym celu przechodzimy do naszej skrzynki emailowej.

konto bitbay zakładanie

KROK 4

Po zalogowaniu do naszej skrzynki emila, musimy odszukać wiadomość od BitBay. Na naszej poczcie, często jednak email trafia do SPAMU, dlatego jeżeli nie jesteśmy w stanie go odszukać w skrzynce odbiorczej lub w innym folderze, należy zajrzeć do SPAMU.

aktywacja bitbay

KROK 5

Po odnalezieniu naszego emaila od BitBay pozostaje nam nic innego jak kliknąć w AKTYWUJ KONTO

KROK 6

Jeżeli nacisnęliśmy w AKTYWUJ KONTO zostaliśmy przeniesieni do drugiego naszego krótkiego formularza w którym wypełniamy podstawowe nasze dane.

Pamiętajcie aby zapamiętać KOD BEZPIECZEŃSTWA gdyż będzie nam służył do WYPŁAT

rejestracja do wpłat

KROK 7

Jeżeli wszytko przebiegło pomyślne kierujemy się ku końcowi czyli ustawieniu naszego OBYWATELSTWA oraz wybrania naszej domyślnej waluty.

Następnie pozostaje nam jedynie nacisnąć STWÓRZ KONTO.

dokończ rejestrację

KROK 8

Teraz wystarczy się zalogować czyli wpisujemy adres EMAIL który podaliśmy wcześniej lub LOGIN.

logowanie bitbay

KROK 9

Jeżeli nasz nazwa użytkownika się zgadza podajemy nasz hasło ustawione wcześniej i ZALOGUJ

zalogowany

Wersja Video rejestracji w BitBay


BitBay to największa giełda kryptowalut w Europie Środkowej. Z powodu niepewnych regulacji prawnych firma przeniosła siedzibę do Estonii.

Za stworzeniem giełdy stoi Sylwester Suszek, bardzo charyzmatyczna postać, która jest doskonale znana w środowisku osób zajmujących się kryptowalutami.

Jest to człowiek bardzo zaangażowany w promocję kryptowalut na terenie Polski, a także ustalanie dobrych przepisów z zakresu prawa bankowego w oparciu o współpracę z KNF.

  • BitBay oferuje swoim klientom kupno, sprzedaż i wymianę kryptowalut na tradycyjne waluty oraz możliwości wpłaty i wypłaty pieniędzy w bankomacie, przy użyciu tradycyjnego przelewu lub w punkcie pocztowym.
  • Dzięki BitBay Pay można wykonywać i otrzymywać płatności robione przy pomocy aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Jest to duże udogodnienie dla klientów platformy, pozwalające na szybkie przelewy nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

BitBay bardzo dba o swoich klientów i posiada najbardziej bezpieczny instrument do obrotu kryptowalutami. Pomimo wielu ataków hakerskich, którym uległy większe giełdy, BitBay pozostała nienaruszona.

KUPUJ NAJTANIEJ KRYPTOWALUTY
Bezpieczne połączenie SSL

  • Wszyscy korzystający muszą się uwiarygodnić, zanim zaczną współpracę z giełdą, ponieważ platforma bardzo dba o bezpieczeństwo środków przepływających przez jej konta.

W związku z tym nie korzysta ze współpracy z niepewnymi osobami i nie pozwala na przepływ finansów niewiadomego pochodzenia.

Stara się bardzo fair w stosunku do swoich klientów, dlatego mocno zabiega o bezpieczeństwo przepływających środków.

BitBay pobiera od swoich użytkowników prowizje, które w porównaniu do innych instytucji tego typu są dość duże, ale inwestuje w rozwój zabezpieczeń i w bieżące działanie giełdy.

Jest to widoczne na każdym kroku. Jednym z takich produktów usprawniających działanie jest BitBay Academy, czyli samouczek dla rozpoczynających swoją przygodę z kryptowalutą.

Jest bardzo dobry produkt, aby trochę się przygotować i ostudzić emocje początkujących graczy. Są tam także propozycje wykorzystania różnych narzędzi oferowanych przez BitBay. Regularnie organizowane są webinary, które pozwalają zapoznać się z charakterem i mechanizmami działania giełdy.

Bitomat kraków
Bitomat kraków

BitBay pozwala swoim klientom na możliwość handlowania ponad 30 kryptowalutami w parze z USD, EURO, GBP i PLN.

Bardziej doświadczeni gracze mogą korzystać z metody CDF. Giełda prowadzi również program partnerski, który pozwala na zapraszanie klientów bezpośrednio na platformę.

Wiąże się to z dodatkową, 20% prowizją dl zapraszającego, jeżeli kolejny klient skorzysta z odpowiedniego linku przygotowanego przez platformę.

W opinii użytkowników problemem jest brak możliwości wystawiania faktur, ponieważ wynika to z regulaminu BitBay.

  • Strona giełdy jest dobrze zaprojektowana i bardzo przyjazna użytkownikowi.

Wszystkie działania wykonuje się intuicyjnie, a informacje dostępne są w ośmiu językach.

KUPUJ NAJTANIEJ KRYPTOWALUTY
Bezpieczne połączenie SSL

Ponieważ klientami platformy są głównie Polacy, do ich potrzeb dostosowany jest interfejs strony, a także support, który obsługują też pracownicy polskojęzyczni.

bitbay giełda
bitbay giełda

Za dobry kontakt z klientami strona zbiera same pochlebne opinie, Pracownicy BitBay odpowiadają sprawnie i rzetelnie na zadawane pytania, co znacznie ułatwia kontakt z firmą i budzi zaufanie klientów,

Obrót kryptowalutami na świecie przyspiesza, dlatego platforma musi kierować swoje działania w stronę rynku amerykańskiego i azjatyckiego, gdyż tam będą urzędować główni gracze, jeśli chodzi o kryptowaluty.

Tamte rynki, a szczególnie azjatycki są bardziej otwarte na nowe innowacyjne technologie, które mogą zrewolucjonizować świat finansów opartych na regulacjach państwowych i bankowych.

Dlatego wszelkie działania dotyczące rozwoju powinny być ukierunkowane na zdobywanie tamtych nowoczesnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *