BitBay giełda kryptowalut

BitBay giełda kryptowalut – portfel i opinie

BitBay jak kupić bitcoin?

1. Zarejestruj się na Polskiej Giełdzie Kryptowalut   BitBay giełda kryptowalut bitbay

Dlaczego właśnie BitBay?

  • rejestracja na giełdzie BitBay jest darmowa
  • jest to największa i najbezpieczniejsza Polska giełda kryptowalut
  • szybki zakup BitCoin lub innej kryptowaluty przelewem bankowym
  • wypłata BitCoin w gotówce bez karty (całkowicie anonimowo – bankomaty Euronet)
  • wymiana BitCoin na gotówkę w każdym bankomacie na świecie
  • płatności rachunków (prąd, TV, telefon, kredyt, czynsz, itp.) za pomocą BitCoin
  • karta do płatności BitCoinem na całym świecie (jeżeli tylko chcemy, ta opcja jest płatna 10zł miesięcznie)
  • wymiana BitCoin na inne waluty USD, EURO oraz ETHER, LISK, LITECOIN
  • wpłaty pieniężne do BitBay na Poczcie Polskiej
  • wpłaty gotówkowe w sklepach Żabka lub FreshMarket

Według posiadaczy kont jest to jedna z najlepszych oraz najbezpieczniejszych giełd w Polsce, umożliwiająca handel walutami Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Lisk, Ether oraz inne dodawane rególarnie.

bitbay giełda

Giełda BitBay

Wraz z rozwojem walut, które powstały przed około dziesięcioma laty w wirtualnym świecie, musi rozwinąć się miejsce ich wymiany. Możliwość nabywania, jak również sprzedaży kryptowalut daje giełda. W Polsce nosi ona nazwę BitBay. Fakt, że jest to giełda pochodzenia polskiego, nie oznacza, że mieszkańcy innych krajów nie mogą z niej korzystać, albowiem to miejsce dokonywania obrotu środków finansowych ma wymiar międzynarodowy. Co prawda BitBay powstała w 2014 roku, ale zajmuje jedną z czołowych pozycji na świecie wśród tego typu wirtualnych form realizacji różnego rodzaju transakcji przy wykorzystaniu kryptowalut. Niewątpliwie dobrze to świadczy o osobach zaangażowanych w rozwój tej giełdy, ale także pokazuje, że występuje zainteresowanie Polaków nowoczesnymi transakcjami w sieci. Zapewne wszystko, co jest nowe, wywołuje jakieś wątpliwości, czy jest to bezpieczne, a szczególnie taka sytuacja ma miejsce, jeżeli w grę wchodzą niejednokrotnie bardzo duże pieniądze.

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Giełdy BitBay

Twórcy giełdy, a także jej animatorzy, zadbali o to, aby każdy z użytkowników był spokojny o swoje środki finansowe, ale także o to, że jakiekolwiek dane nie wyciekną, trafiając w niepowołane ręce. Zabezpieczenia BitBay sprawiają, że wszystkie pieniądze, które znajdują się w tak zwanych zimnych portfelach, nie mogą stać się celem skutecznego ataku hakerów na stronę nowoczesnej giełdy. Wpływ na to, że nikt, poza użytkownikiem, nie będzie miał dostępu do konta użytkownika ma między innymi zastosowany tutaj mechanizm uwierzytelniania mailowego, jak również dwuskładnikowego za pośrednictwem Google Authenticator. Poza tym, jakiegokolwiek problemu nie stwarza ustawienie potwierdzeń zrealizowanych transakcji i powiadomień o wszelkich akcjach, jakie zostały podjęte. Tylko konkretny użytkownik może mieć wgląd w sytuację na koncie BitBay, a także decydować o przyszłych transakcjach.

schody

Poruszanie się na tej giełdzie jest proste i wszystko odbywa się niezwykle szybko. Oprócz wystawiania ofert limitowanych od orderbooka, można wybrać opcję natychmiastowej transakcji oraz tworzenia ofert botowych. Procedura szybkiego kupna lub sprzedaży polegają na wskazaniu kwoty, za jaką użytkownik zamierza zdobyć lub sprzedać kryptowalutę. To sam system dobiera dla każdego z użytkowników najlepszą ofertę. Prawda, że jest to proste i nie wymaga wielkiej wiedzy ekonomicznej? Opcja „Handluj z botem” polega na zakupie lub sprzedaży kryptowalut po kursie, który nie jest dostępny w danym czasie. Transakcja będzie dokonana dopiero wówczas, kiedy kurs osiągnie poziom określony w ofercie botowej. Użytkownik musi mieć oczywiście wystarczającą ilość środków do jej zrealizowania.

karta bitbay

Metodą obrotu kryptowalutami na BitBay są przelewy ekspresowe DotPay. To dzięki nim pieniądze na koncie klienta znajdą się szybko. Możliwe są jednocześnie wpłaty kartami kredytowymi oraz debetowymi Visa i Mastercard, jak też przelewy za pośrednictwem poczty. Opisywana właśnie giełda daje każdemu z użytkowników możliwość zamówienie karty MasterCard do swojego konta. Dzięki niej mogą oni płacić w sklepach i innych punktach oraz realizować wypłaty gotówki realizować wypłaty gotówki z bankomatów. Bez problemu w każdej chwili można sprawdzać dokonywane wydatki, a także przeglądać historię transakcji wspomnianą kartą. Samo rozpoczęcie obecności na giełdzie jest proste. Zaczyna się od zarejestrowana konta, przy czym użytkownik nadaje sobie indywidualny PIN do infolinii, dostępnej od poniedziałku do piątku w godzinach między 8 a 22. Innym sposobem kontaktowania się ze znakomitymi doradcami funkcjonującymi przy BitBay jest wysłanie maila oraz czat.

api

Na uwagę zasługuje fakt, że strona internetowa tej giełdy jest dostępna na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu dostęp do konta okazuje się możliwy w absolutnie każdym miejscu. Godnym uwagi są dwa rodzaje API, to jest publiczne oraz prywatne, występujące na giełdzie. Dostęp do drugiego z nich jest możliwy po zalogowaniu się i kliknięciu w zakładce „Moje konto”.

Jeżeli użytkownik zdecyduje się na generowanie kluczy, wówczas pobierane są informacje o koncie, a także możliwe jest składanie i odwoływanie ofert na giełdzie. Kolejną dogodnością staje się wyświetlanie listy złożonych ofert, historii operacji na koncie i listy transakcji na koncie, wypłacanie oraz wytwarzanie nowych adresów kryptowaluty. O tym, że przyszłość należy do BitBay przekonuje wiele argumentów. Dotychczas daje ona możliwość dokonywania transakcji kilkoma kryptowalutami, a także trzema walutami klasycznymi: złotowką, dolarem i euro. Niebawem na giełdzie pojawi się więcej kryptowalut. Poza tym, mają zostać zastosowane doskonalsze narzędzia do handlu kryptowalutami, na przykład ciekawą dźwignię i rozbudowany system SWAP. Mają być wprowadzone nowe altcoiny, przy jednoczesnej poprawie funkcjonalności tego serwisu.

załóż kartę bitbay

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *